Şehitler Tepesi Ziyareti

Şehitler Tepesi Ziyareti

Genel Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz ile birlikte sivil toplum kuruluşları, sendikalar ve meslek örgütleri temsilcileri Şehitler Tepesi’ne gelerek karanfil bıraktı.

Türk-İş, Hak-İş, Memur-Sen, MÜSİAD, TEMAD, TESK, TİSK, TOBB, Türk-İş, Türkiye Barolar Birliği, Türk Kamusen, Türkonfed, Türmob, TÜSİAD ve TZOB temsilcileri, Beşiktaş’ta Şehitler Tepesi’ne gelerek karanfil bıraktı. Açıklamayı yapan Türk-İş Başkanı Ergün Atalay şunları kaydetti:

“Terör saldırısını bir kez daha lanetliyoruz. Bunu bu dünyadaki, terör örgütlerine destek veren ülkelere buradan sesleniyoruz; bu oyundan bir an evvel vazgeçin. Bu saldırı, Türk halkına, Türkiye’de yaşayanlara yapılmıştır. Bu terör her türlü manevi insani değerin düşmanı. Biz heyet olarak bunu kınıyoruz. Zor günler geçirdiğimizin farkındayız. Ülkemiz üzerinde kirli oyunlar oynanmak isteniyor. Bu terör örgütlerinin tamamı aynı fırından ekmek yiyor, aynı yerden besleniyor, aynı eli öpmeye devam ediyor.”

Türkiye Dok Gemi-İş Sendikası Genel Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak tekrar şehitlerimize rahmet, kederli ailelerine başsağlığı diler, yaralılarımıza acil şifalar dileriz.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*