Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun

Türkiye’nin 2023 hedeflerini gerçekleştirebilmesi, ancak vatanperver, bilinçli, birikimli, milli ve manevi değerlerimizi özümsemiş nesillerle mümkündür.

Bu nitelikleri haiz kuşakları yetiştirecek olanlar ise öğretmenlerimizdir.

Bu düşüncelerle, Millet Mekteplerinin açıldığı ve Gazi Mustafa Kemal’e Başöğretmenlik unvanının verildiği bu önemli günde, yurt içinde ve dışında görev yapan tüm öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyoruz, her birinin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü gönülden tebrik ediyoruz.

Ülkemiz ve evlatlarımız, maalesef uzun yıllar ezbere dayalı, milletimizi ayakta tutan değerlere yabancı, maziden kopuk, geleceğe kör, siyasi ve ideolojik olarak tektipleştirici bir eğitim anlayışına maruz kalmıştır.

Fetullahçı Terör Örgütü gibi karanlık yapılar da, bu sakat anlayışın sebep olduğu sıkıntıları istismar ederek semirmişler, topluma sinsice nüfuz etmişlerdir.

“Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum” ifadesinde tecessüm eden bir geleneğin temsilcileri olarak bizler, öğretmenlerimize olan şükran borcumuzu hiçbir zaman layıkıyla ödemeyeceğimizin farkındayız.

Bu vesile ile Terör saldırılarında ve vazife sırasında kaybettiğimiz şehitler başta olmak üzere ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet ve mağfiret diliyor, diğer bütün öğretmenlerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyoruz.

DOK GEMİ-İŞ YÖNETİM KURULU

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*