Limanlarda ve Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği

Limanlarda ve Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından liman ve tersane sektöründe iş sağlığı ve güvenliği koşullarının iyileştirilmesine katkı sağlamak amacıyla “Limanlarda ve Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Sempozyumu” gerçekleştirildi.

Pendik’te düzenlenen konferansa, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Op. Dr. Orhan KOÇ, İş Teftiş İstanbul Grup Başkanı Adem MORTAŞ, Genel Başkanımız Hüseyin Necip NALBANTOĞLU, Genel Başkan Yardımcılarımız Ayhan DEMİRBOZAN ve İsmail ERBAŞ, Yönetim Kurulu Üyemiz E. Ahmet NALBANTOĞLU,Türkiye Liman İşletmeleri Derneği Başkanı İbrahim DÖLEN, ,Türk Loydu Vakfı İş Geliştirme Müdürü Mehtap KARAHALLI ÖZDEMİR, İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma Geliştirme Merkezi Derneği Başkanı Ömer Volkan GÖK’ün yanı sıra, Denizcilik sektörü yöneticileri ve çalışanları ile çeşitli dernek, vakıf ve kıymetli temsilcilerimiz katıldı.

Liman ve tersanelerde iş sağlığı ve güvenliği kapsamındaki yenilikler ile iyi uygulama örneklerinin aktarılacağı ve gün boyu süren sempozyumda, “Limanlarda İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları”, “Tersanelerde İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları” ile “Denizcilikte İş Sağlığı ve Güvenliği Uygulamaları” olmak üzere 3 ayrı oturum düzenlendi.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*