39. Olağan Genel Kurul

39. Olağan Genel Kurul

Sendikamız 39. Olağan Genel Kurulu 5 Ocak 2019 tarihinde Tuzla Holiday Inn Otel’de gerçekleşti. Sendikamız Genel Başkanlığına Necip Nalbantoğlu, Genel Başkan Yardımcılıklarına Ayhan Demirbozan (idari ve mali) ve İsmail Hakkı Erbaş (teşkilatlanma ve eğitim), Genel Sekreterliğe Emre Ahmet Nalbantoğlu seçildi.

Katılımın epey yoğun olduğu genel kurulumuzun divan heyetine; Divan Başkanı olarak Türk-İş Teşkilatlanma Sekreteri ve Koop-İş Sendikası Genel Başkanı Eyüp Alemdar, Divan Başkan Yardımcısı olarak Bass Sendikası Genel Başkanı Turgut Yılmaz ve Divan Başkan Yardımcısı olarak Hava-İş Sendikası Genel Başkanı Ali Kemal Tatlıbal oy birliğiyle seçildiler ve genel kurulumuzu yönettiler.

Ayrıca İndustriALL Global Union Genel Sekreter Yardımcısı Kemal Özkan, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Deriteks Genel Başkanı Musa Servi, Denizciler Sendikası Genel Başkanı Hasan Pekdemir, K.K.T.C. Hür-İş Federasyonu Genel Başkanı Ahmet Çaluda, Kristal-İş Sendikası Genel Başkanı Bilal Çetintaş, Liman-İş Sendikası Genel Başkanı Önder Avcı, Tes-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Özil, Çimse-İş Sendikası Genel Sekreteri Hasan Emer, İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Salih Zeki Çakır, İntes Genel Sekreteri Necati Ersoy, Selah Tersanesi Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Selah, Çeksan Tersanesi kurucuları Başaran Bayrak ve İlhan Bayrak, Numarine Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Malaz, Rmk Marine İnsan Kaynakları Müdürü Hakan Sevimli, Tersan İnsan Kaynakları Müdürü Ferhat Aktaş, Sirena Marine İnsan Kaynakları Müdürü Mustafa Ocak ve sendikamız kurullarında görev almış eski yöneticilerimiz genel kurulumuza katılarak bizleri onurlandırmışlardır.

Sendikamız yeni döneminin önce siz değerli üyelerimize daha sonra sendikamız ve çalışma hayatına hayırlı olmasını temenni ediyoruz.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli alanlar işaretlenmiştir*