Hakkımızda

E. Ahmet NALBANTOĞLU

Genel Başkan Yardımcısı
Eğitim ve Teşkilatlanmadan Sorumlu

Emre Ahmet Nalbantoğlu 17 Ekim 1988 yılında İstanbul’un Üsküdar ilçesinde doğdu. Ailesinin Fatih’e taşınmasıyla çocukluk günlerini burada geçirdikten sonra eğitim hayatının ilk adresi Fatih Yavuz Sultan Selim İlkokulu oldu. 8 yıllık eğitiminin ardından yine Fatih’te bulunan Ahmet Rasim Lisesi’nde lise eğitimini tamamladı.

2008 yılında girdiği üniversite sınavıyla Beykent Üniversitesi ‘’ İnternational Logistics and Transport ‘’ (Uluslararası Lojistik ve Taşımacılık) Bölümü’nü kazandı ve 5 yıllık üniversite hayatı başlamış oldu. Üniversitenin ilk yılında İngilizce eğitimini tamamladı ve bölüme geçmeye hak kazandı. Gerek üniversite eğitimi esnasında gerekse mezuniyetinden sonra ‘Limanlar ve Ardiye-Antrepo’ konularında seminerlere katıldı ve çeşitli projelerde yer aldı.

Üniversite eğitiminin tamamlanmasından sonra 2013-2014 yılları arası Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde vatani görevini yerine getirdi. Askerlik görevinin tamamlanmasından sonra Tuzla Tersaneler Bölgesi’nde yer alan çeşitli tersanelerde değişik kademelerde görev aldı. Sendikamız tarafından 2014 yılında gerçekleştirilen şube başkanlığı seçimlerinde Marmara Şube Başkanı olarak seçildi. Daha sonra 25 Nisan 2015 tarihinde Dok Gemi-İş Sendikası 38. Olağan Genel Kurulu’nda sendikamız Yönetim Kurulu Üyeliğine seçildi.

Halen bu görevi başarıyla ifa eden Türkiye sendikacılığının en genç yöneticisi olan Emre Ahmet Nalbantoğlu evli, iki çocuk babasıdır ve İngilizce bilmektedir.