EKİM 2017 KIBRIS EĞİTİM SEMİNERİ

13-16 Ekim 2017 tarihlerinde Kıbrıs’ta Temsilciler Meclisi Toplantısı’ nı gerçekleştirdik.

Temsilciler Meclisi Toplantımızı  işyerlerinden katılan Baş Temsilci ve Temsilci arkadaşlarımızla birlikte Girne Denizkızı Otel’de gerçekleştirdik.

Temsilciler Meclisi Toplantımızın programı dahilinde 13 Ekim Cuma gününde sendikamızın kimliği, faaliyetleri, eğitimleri ve toplu iş sözleşmeleri konuları ele alınırken, gerek işyerlerindeki gerekse sektördeki sorunlar ele alınarak detaylı şekilde tartışıldı. Temsilciler Meclisi Toplantısı sonunda arkadaşlara sertifikaları verildi.114 Ekim Cumartesi günü ise yapılan tekne turunda yine hem icra edilen Temsilciler Meclisi Toplantısı istişare edildi, hem de sorunlar tek tek dinlenip karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu. Programımızın son günü ise rehber eşliğinde yavru vatan Kıbrıs’ın tarihi ve turistik yerleri gezilerek, Kıbrıs’ın bizler için neden bu derece önemli olduğu bir kez daha gözler önüne serildi.

Temsilciler Meclisi Toplantımıza katılan tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, başka seminerlerde ve faaliyetlerde tekrar görüşeceğimizi hatırlatırız.